Menu
Your Cart

Ödeme Ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

T.C. Ziraat Bank veya, Finansbank hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İstoç Yapı Malzemeleri üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı ve durumu en kısa zamanda info@istocyapi.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 


1-ARAYIP FİYAT TEYİTİ ALINIZ. 

2-BELİRLİ BİR M2 ALTINDAKİ SİPARİŞLER DEN NAKLİYE TALEP EDİLİR. 

3-SEVKİYATIMIZ İST.AVRUPA YAKASI İÇİN GEÇERLİDİR. TESLİMAT SOKAK KAPISI ÖNÜDÜR.

4-DİĞER SİPARİŞLERİN NAKLİYELERİ ALICIYA AİTTİR. 

5-ÖDEMESİ YAPILMAYAN SİPARİŞLER GÖNDERİLMEZ

6-FİYATLARIMIZ KDV.HARİÇTİR.

 

Banka Havalesi: Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için ürün tutarını ŞERAFETTİN DİLEK  Adına Aşağıdaki BANKALARDAN Birine,Havale yapmanız ve Alış verişi Hızlandırmanız için Satış formundan imail ile Dekontunuzu bize göndermeniz gerekmektedir. ya da 0212 445 77 59 telefona veya 012 445 79 72 numaralı Faksl kullanmalısınız.      

 

TC.ZIRAAT BANKASI

 

BANKA HESAP

ZIRAAT BANK. M.BEY ŞB.2079

IBAN TR93 0001 0020 7954 4324 6950 08

NOLU HESAP

ŞERAFETTİN DİLEK

 

 

 

*FİNANSBANK

BANKA HESAP NOSU.

FİNANSBANK İSTOÇ ŞB.985
IBAN TR15 0011 1000 0000 0013 6817 97
NOLU HESAP
ŞERAFETTİN DİLEK

 

TC.ZIRAAT BANKASI

BANKA HESAP

ZIRAAT BANK. M.BEY ŞB.2079

IBAN TR93 0001 0020 7954 4324 6950 08

NOLU HESAP

ŞERAFETTİN DİLEK